%20

Huysuz Büyüyor Bari

Huysuz Büyüyor Bari

Vivet Kanetti

12,00 TL Scala Fiyatı (kdv dahil)
15,00 TL Liste Fiyatı Kazancınız: 3,00 TL
  • Alışverişleriniz Akbank E-Ticaret sistemi güvencesindedir.
  • Siparişiniz en geç 48 saat içerisinde kargoya verilir.
  • Yaptığınız alışverişi ister nakit ister kredi kartı kapıda ödeyebilirsiniz.
  • Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00 arası canlı destek.
  • Bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kitap Özeti

O tatlı ama huysuz küçük kız, olağandaki absürdü gören, onu da ironiyle deşen bir genç kız şimdi. Hayat, ilişkiler, 80ler, siyaset ve sanattan yansıyanlar, yine Huysuzun diliyle, serinin bu ikinci romanında.

Vivet Kanetti, elinden tutup 17sine getirdiği Huysuzla birlikte 80lerde o evden bu eve, şu masadan bu masaya dolanıp Türkiyeyi dinlememizi sağlıyor.

Balıkçı koca bizim çevredeki kadınların ortak fantezisiydi, neredeyse babaannemin bile. Filiz belli aralıklarla sayıklardı: Ah şöyle dağ ile deniz arasına sıkışmış bir İtalyan köyüne çekilsem, ne dediğini anlamayacağım bir balıkçı bulsam, sadece sevişerek anlaşsak, oradaki yoksul aile çocuklarına beden eğitimi dersleri versem, şarkılar söyletsem, kızlara dikiş nakış öğretsem... Balıkçı koca bulma hevesine annemle birlikte gördükleri ve nedense hiç unutamadıkları bir İtalyan filminde kapılmışlardı, sonra da anlata anlata, ağızdan kulağa, filmi görmüş görmemiş herkeste bir balıkçı merakını tetiklemişlerdi, küçük çevremizde...Ürün DetaylarıÖnerilen Vivet Kanetti Kitapları

Tüm Vivet Kanetti Kitapları >

Önerilen Everest Yayınları Kitapları

Tüm Everest Yayınları Kitapları >

Bu kitabı aldıysanız yorumunuzu ekleyebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Ürünün yorumu bulunmamaktadır.